Background Image

Regulamin

Regulamin

 1. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu pobytu. W przypadku rezygnacji przez Gościa z przyjazdu, zadatek nie jest zwracany.
 2. Pobyt zaczyna się od godz.15-tej w dniu przyjazdu, kończy najpóźniej o godz. 10-tej w dniu wyjazdu. Należność jest płatna w dniu przyjazdu.
 3. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia, czy w domku nie ma żadnych uszkodzeń ani braków w wyposażeniu. Wszelkie braki należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. Za powstałą szkodę wyrządzoną w domku lub na terenie całego obiektu oraz braki w wyposażeniu, Goście ponoszą odpowiedzialność materialną .
 4. Opłata obowiązuje za cały okres dokonanej rezerwacji, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za skrócony czas pobytu.
 5. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wypoczynku na teren ośrodka mają wstęp tylko osoby zakwaterowane.
 6. W celu zachowania ciszy i zapewnienia spokojnego wypoczynku , w domkach "La Plata" obowiązuje bezwzględny zakaz przyjmowania gości z zewnątrz. 
 7. Zabrania się  palenia papierosów i smażenia ryb w domkach.
 8. Każdy z gości jest zobowiązany do uważnego obchodzenia się z wyposażeniem domku. Wszelkie usterki sprzętu oraz  mienia prosimy niezwłocznie zgłaszać właścicielom.
 9. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy należące do gości pozostawione w domku lub na terenie domków.
 10. Cisza nocna trwa od godz. 22.30 do 7 ranoKorzystający z usług ośrodka nie mogą zakłócać wypoczynku innym wczasowiczom.
 11. Zakazane jest wykonywanie lub odtwarzanie własnej głośnej muzyki.
 12. W przypadku zakłócania porządku na terenie ośrodka  jego właściciele mają prawo zażądać jego opuszczenia bez zwrotu opłaty.
 13. Nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane przez przyczyny od nas niezależne np. przerwy w dostawie prądu, wody itp.
 14. W dniu wyjazdu Goście zobowiązani są do pozostawienia domku w ogólnym porządku, do pozmywania naczyń, zdjęcia pościeli i wyrzucenia posegregowanych śmieci.

Regulamin wczasów z psem.

 1. Psy przebywające na terenie ośrodka muszą być w kagańcu i na smyczy. Należy posiadać ważne świadectwo szczepień.
 2. Właściciele psów proszeni są o sprzątanie odchodów.
 3. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym Gościom.
 4. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez zwierzę.

Przejdź do góry strony